25.11.10

799 ehk üks enne 800t

Tänane päev on küllaltki huvitav ja produktiivne olnud. Teotahe on selline sees, et ei saa magamagi mindud.

Hommik oli hea ja rahulik ja lumine. Siis oli kodune norra keel ja Ingunni pommitavad küsimused. Peale seda lippasin Vildesse, sõin korraliku kõhutäie ja vana lemmiku Kräsupea. Good old times, Kati, eh? :') Seejärel kõmpisin Ekraani, kus linastus nii kurb ja ilus ja minu vaieldamatu lemmik Harry Potter. Jah, ma võin valju häälega tunnistada, et olen andunud fänn! Jään järgmist osa ootama. Tuleks suvi ainult rutem.
Peale Harryt läksin Näituse tänavale vene keelde, kus ma olin jälle liiga tark ja enne mida ma mõnusa "Tarkade klubi" lugemisringi tegin. Sealt edasi kõndisin linna poole. Üritades Triinut telefoni teel kätte saada, jõudsin ma väga mittegraatsiliselt tänavale selili käia, üles tõusta, hea kõhutäie naerda ja siis lõpuks Triinuga kohtuda, et siis koos ristimisele minna. Tänasest olen ametlikult skandinavistika rebane. Laenan vanematele koolikaaslastele konspekte ning avan neile uksi. Nemad ju ometigi andsid mulle pitsi norra viina, hobuseliha ja kirjaklambri koos põselejoonistatud norra lipuga.
Kell kümme jõudsin koju ja õppima ei hakanud. Tänase päeva ainuke miinus. Kuid see-eest motiveerisin ennast ning kõigele lisaks tegin enda feissbukki harivamaks. Jah. Nii oligi. Ja homme on järjekordne imeilus päev!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar