mnjaa.. täpselt see, mis ma just tegin. Ma tean, et ma oskan leida endas häid omadusi, mõnikord isegi paremaid kui teistel, aga kui asi puutub tartkusesse või intelligentsi, siis avastan, et olen ikka päris paljude punktidega maas.
Aasta on 2026 ehk et 6 aastat on möödunud viimasest avalikust postitusest siin lehel (arhiivis on 2021-2022 vahemikust ka paar alustatud postitust, mille lõpetamiseks tundub, et jäi sõnadest puudu või komistasin tol ajal kujuneda tahtva perfektsionismi taha). Võin üsna kindel olla, et ühtegi lugejat siin alles ei ole, nii et vabadus kirjutada, mida iganes ma tahan, on seda suurem. Barjäär sisenemiseks on madalam kui kunagi varem. Kuigi ma ei ole 6 aastat kirjutamisest pausi pidanud, vaid mu sõnad on rohkem leidnud endale kodu paberilehtedel, on see koht siin endiselt pisut maagiline. Üle 1300 postituse vahemikus 2007-2020. Praktiliselt kolmandik mu elust (aga veidi ikkagi vähem, onju) jäädvustatud ühte interneti konteinerisse. Kui ma eile ja täna siia üle pika aja neid postitusi lugema tulin, siis ma olin nii tohutult tänulik iseendale. Kui palju hetki, mida ma ei mäletaks, kui poleks seda kohta mulle meenutamas. Kui palju versioone minust endast, kes vajuksid unustusse, kui ma ei olek...
Nagu me kõik. Vähemasti oskad analüüsida siis, paralleele tõmmata. Samas see on kurb. Nt kui avastad, et oled paar punkti maas...
VastaKustutamnjaa.. täpselt see, mis ma just tegin.
VastaKustutaMa tean, et ma oskan leida endas häid omadusi, mõnikord isegi paremaid kui teistel, aga kui asi puutub tartkusesse või intelligentsi, siis avastan, et olen ikka päris paljude punktidega maas.