printsess!

Ma olin täna printsess ja kolm inimest isegi ütlesid mulle niimoodi. (': 
ma armastan printsesse ehk siis alustasin enesekindluse ja eneseusu kogumist.

Ja mis on üks õige printsess ilma oma tiaarata...

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!