Aasta on 2026 ehk et 6 aastat on möödunud viimasest avalikust postitusest siin lehel (arhiivis on 2021-2022 vahemikust ka paar alustatud postitust, mille lõpetamiseks tundub, et jäi sõnadest puudu või komistasin tol ajal kujuneda tahtva perfektsionismi taha). Võin üsna kindel olla, et ühtegi lugejat siin alles ei ole, nii et vabadus kirjutada, mida iganes ma tahan, on seda suurem. Barjäär sisenemiseks on madalam kui kunagi varem. Kuigi ma ei ole 6 aastat kirjutamisest pausi pidanud, vaid mu sõnad on rohkem leidnud endale kodu paberilehtedel, on see koht siin endiselt pisut maagiline. Üle 1300 postituse vahemikus 2007-2020. Praktiliselt kolmandik mu elust (aga veidi ikkagi vähem, onju) jäädvustatud ühte interneti konteinerisse. Kui ma eile ja täna siia üle pika aja neid postitusi lugema tulin, siis ma olin nii tohutult tänulik iseendale. Kui palju hetki, mida ma ei mäletaks, kui poleks seda kohta mulle meenutamas. Kui palju versioone minust endast, kes vajuksid unustusse, kui ma ei olek...
mis mõttes ei kuulu kuskile?
VastaKustutano ma olen kuulujutte kuulnud, et sjuusi astus kommunistlikust parteist välja ja on nüüd vaatet lindprii. Mis iseenesest ei ole muidugi väga kurb uudis, kuid loomulikult eks alguses tõmbab ikka seest kõhedaks ja veidi õõnsaks kui oled oma aja peremees.
VastaKustutaEi kuulu sinna kuhu ma kunagi kuulusin. Gängidesse, rühmadesse, ringidesse ja igale poole mujale.
VastaKustutaEks ta ole jah, Jaanis :D
Autor on selle kommentaari eemaldanud.
VastaKustutaAutor on selle kommentaari eemaldanud.
VastaKustutaJa alles oli see eraku jutt, et aitab õppimisse süveneda ja... kuule, otsusta ära, mida sa tahad
VastaKustutakullake:)
Kulla Mary, Sa paned praegu kaks väga erinevat asja ühte väga imelikku patta. (:
VastaKustutaKuuluvus ja kodus tuupimine ei ole päris sama.
nvm mu postitus, see on juba pikem jutt. ^^
jaa selles postituses tunnen ma ka end koduselt..paraku
VastaKustuta