Aasta on 2026 ehk et 6 aastat on möödunud viimasest avalikust postitusest siin lehel (arhiivis on 2021-2022 vahemikust ka paar alustatud postitust, mille lõpetamiseks tundub, et jäi sõnadest puudu või komistasin tol ajal kujuneda tahtva perfektsionismi taha). Võin üsna kindel olla, et ühtegi lugejat siin alles ei ole, nii et vabadus kirjutada, mida iganes ma tahan, on seda suurem. Barjäär sisenemiseks on madalam kui kunagi varem. Kuigi ma ei ole 6 aastat kirjutamisest pausi pidanud, vaid mu sõnad on rohkem leidnud endale kodu paberilehtedel, on see koht siin endiselt pisut maagiline. Üle 1300 postituse vahemikus 2007-2020. Praktiliselt kolmandik mu elust (aga veidi ikkagi vähem, onju) jäädvustatud ühte interneti konteinerisse. Kui ma eile ja täna siia üle pika aja neid postitusi lugema tulin, siis ma olin nii tohutult tänulik iseendale. Kui palju hetki, mida ma ei mäletaks, kui poleks seda kohta mulle meenutamas. Kui palju versioone minust endast, kes vajuksid unustusse, kui ma ei olek...
aaw. ma võin Sinuga rääkida nendest seintest ja talvest :) Ja Remarque´ist võin kaa rääkida, ma olen isegi lugenud :)
VastaKustutama nüüd ei tea, kas see oli üleskutse, aga vabalt võin sõna sekka öelda.D
VastaKustutaaga mina ?
VastaKustutaAga Ade sa võid mõnikord rääkida ju küll. ^^ Ja Remarque on täielik kirjandusalane geenius. (:
VastaKustutaMari, see tegelikult polnud üleskutse. See oli rohkem nagu see, et kahju, et selliseid inimesi pole. Ja selliseks ükski inimene enam ei muutu ka. Aga see ei tee teid mitte törtsugi halvemaks, aga ma lihtsalt tahaks ühte sellist ka. ^^
Murakas, Sa oled küll ja ma räägin Sinuga maast ja ilmast ja põrandast ja õhust, aga see pole päris see. Aga ma armastan Sind ikka ja Sinule ma võin päikesejänku tasuta anda. ^^
Issand, mul on hea meel, et see postitus nii palju vastukaja leiab, sest see on suht minu asi ja mulle päris oluline. =^.^=
Aga millest me kunagi rääkisime?
VastaKustutaJah, aga see oli kunagi ju.
VastaKustutaJa siiski oli see natukene teistmoodi kui ma praeguses postituses mõtlesin.
ja nad ütlevad, et remarque oli grafomaan
VastaKustutaVabalt võis olla.
VastaKustuta