Mulle öeldi täna pärast kõigest nädalaajalist puhkust töö juures: "Nii tore, et sa tagasi oled!" ja see oli millegipärast palju olulisem, kui ma oleksin osanud oodata.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!