Täna oli lihtsalt igas Tartu pubis (või vähemalt neljas) minu muusika. Inimesed hakkavad vist vaikselt aru saama, mis hea on.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!