ähh, Malta eurolaul oli nii armas.
nagu hambaarstist Jason Mraz.
nad olid nagu suvalised tänavalt kokku kogutud ukulele-tinistajad, aga mulle meeldis.
kerge ja mõnus suvine viisijupp.

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!