Reedeõhtune idüll - lumemarjajäätis ja Ian Somerhalder (ja natuke Joseph Morganit ka). :')

Kommentaarid

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!