Mida rohkem inimesi mu ümber on, seda rohkem ma kardan, et mind jäetakse üksi.

Kommentaarid

  1. Mul on ka vahel sarnane hirm. A sa hoia sõbrad lähedal ja midagi sellist ei juhtu.

    VastaKustuta

Postita kommentaar

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!