Aasta on 2026 ehk et 6 aastat on möödunud viimasest avalikust postitusest siin lehel (arhiivis on 2021-2022 vahemikust ka paar alustatud postitust, mille lõpetamiseks tundub, et jäi sõnadest puudu või komistasin tol ajal kujuneda tahtva perfektsionismi taha). Võin üsna kindel olla, et ühtegi lugejat siin alles ei ole, nii et vabadus kirjutada, mida iganes ma tahan, on seda suurem. Barjäär sisenemiseks on madalam kui kunagi varem. Kuigi ma ei ole 6 aastat kirjutamisest pausi pidanud, vaid mu sõnad on rohkem leidnud endale kodu paberilehtedel, on see koht siin endiselt pisut maagiline. Üle 1300 postituse vahemikus 2007-2020. Praktiliselt kolmandik mu elust (aga veidi ikkagi vähem, onju) jäädvustatud ühte interneti konteinerisse. Kui ma eile ja täna siia üle pika aja neid postitusi lugema tulin, siis ma olin nii tohutult tänulik iseendale. Kui palju hetki, mida ma ei mäletaks, kui poleks seda kohta mulle meenutamas. Kui palju versioone minust endast, kes vajuksid unustusse, kui ma ei olek...
no sorri, aga kui see oli teie õhtu parim nali, siis oli teil ikka kuradi naljakas õhtu ju :DDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddddddddddddddd
VastaKustutaKeegi ei käskinud Sul seda kommenteerida. :D Ja see oli situatsioonikoomika. :D
VastaKustutaJa if I may say, siis meil oli vägagi torenaljakas õhtu. ;)