Aasta on 2026 ehk et 6 aastat on möödunud viimasest avalikust postitusest siin lehel (arhiivis on 2021-2022 vahemikust ka paar alustatud postitust, mille lõpetamiseks tundub, et jäi sõnadest puudu või komistasin tol ajal kujuneda tahtva perfektsionismi taha). Võin üsna kindel olla, et ühtegi lugejat siin alles ei ole, nii et vabadus kirjutada, mida iganes ma tahan, on seda suurem. Barjäär sisenemiseks on madalam kui kunagi varem. Kuigi ma ei ole 6 aastat kirjutamisest pausi pidanud, vaid mu sõnad on rohkem leidnud endale kodu paberilehtedel, on see koht siin endiselt pisut maagiline. Üle 1300 postituse vahemikus 2007-2020. Praktiliselt kolmandik mu elust (aga veidi ikkagi vähem, onju) jäädvustatud ühte interneti konteinerisse. Kui ma eile ja täna siia üle pika aja neid postitusi lugema tulin, siis ma olin nii tohutult tänulik iseendale. Kui palju hetki, mida ma ei mäletaks, kui poleks seda kohta mulle meenutamas. Kui palju versioone minust endast, kes vajuksid unustusse, kui ma ei olek...
mine siis :D
VastaKustutahea öelda. :D
VastaKustutaPole raha ja kaaslast. :(
siit lahendus sinu mõlemile murele:
VastaKustutatee ise teatrit .. seda tehakse ju alatasa ... kutsud sõberisi külla ja teed neile nukuteatrit ... pole väga raske aga on hullupööra lõbus.
...ja kõik pakatavad rõõmust. elu on lihtne
haha, päris hea idee, ma pean tunnistama.
VastaKustutaaga ma tahaks rohkem näha kui teha. Ma pole eriti osav teatritegija.
Peaks endale otsima mõne, kes on *-)
ma võin teha sulle
VastaKustuta