Ja btw, mulle mõnikord meeldib istuda laupäeva õhtul pool kaksteist oma mugava diivani peal ja äsja kuivamast võetud riideid kokku lapata. ;) (Ja selles lauses polnud tibakestki irooniat muide.)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!