' meriliningrid <3 says:
juustuperekonnal on uneprobleeemid

ahahhaha, jah meie olemegi cheesefamily.
Pmst mina magasin ju ainult 2 tundi, aga mu õde kunagi ju magas 6 tundi maha . xD See on Ihan Normalli. xD

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

6 aastat hiljem ehk et I'm back, bitches!